Któż z nas nie lubi przyjemności w życiu? Uwielbiamy przepyszne jedzenie, otaczamy się  pięknymi rzeczami, uwielbiamy rozkosze, jakie zapewniają nam zabiegi spa i… seks. Każdy lubi seks. I prawidłowo. Seks jest złotym środkiem na wiele dolegliwości, wspaniałym lekiem na depresję, środkiem uspokajającym, rozładowującym napięcie i relaksującym. Seks wpływa pozytywnie na wygląd skóry, poprzez uwalnianie gromadzących się hormonów, dotlenia on krew i działa na ciało i mięśnie niczym aerobik.

Seks to także wspaniałe spoiwo związków. Jest czymś, co pozwala partnerom zbliżyć się do siebie w maksymalny sposób. Różnorodne techniki pozwalają zapewnić każdej ze stron wyżyny przyjemności. Seks jest czymś, co nie tylko dajemy, ale i sami czerpiemy z niego pełnymi garściami. Nie ma się co dziwić, że obecnie, kiedy wyszliśmy już z czasów wszechobecnego tabu i unikania tematu, nawet lekarze zalecają swoim pacjentom porządną dawkę zabaw erotycznych, które to działają pozytywnie na serce, płuca, układ krążenia, mięśnie i stawy. Jaka więc z tego nauka? Uprawiajmy seks, kiedy tylko możemy, dla zdrowia i urody.

Alternatywa dla samotnych

W pędzie dzisiejszych czasów jednak nie każdy ma szanse na długie erotyczne seanse ze swoją drugą połówką kilka razy w tygodniu. Niejednokrotnie wiele osób też wybiera życie singla, stawiając na rozwój kariery, biznesu i życia osobistego poświęconego swoim pasjom. Czy jednak osoby takie muszą być skazane na brak przyjemności związanych z doznaniami erotycznymi? Otóż nie. Branża erotyczna od wielu lat walczy o to, aby każdy mógł podarować sobie, nawet sam, odrobinę przyjemności z seksu. W sklepach erotycznych na światowym rynku znaleźć można obecnie tysiące, jak nie miliony najróżniejszych gadżetów erotycznych przeznaczonych dla kobiet, mężczyzn, par hetero i homoseksualnych.

Chcąc zakupić dla siebie, siebie i swojego partnera czy z myślą wyłącznie o swojej drugiej połówce gadżet erotyczny wypada nieco zaznajomić się z branżą i zrobić krótki reasearch, na podstawie, którego znajdziemy odpowiednie dla siebie nie tylko gadżety, ale i markę erotyczną.

Marki erotyczne obecnie dość mocno różnią się od siebie. Chociaż z założenia klasyczny wibrator nie różni się od drugiego, oferowanego przez innego producenta, przy bliższej analizie widać znaczące różnice w designie, jakości wykonania, materiałach, jakie są używane a także pomysłowości twórców.

Ostatnimi czasy na rynku erotycznym prym wiedzie kilka marek, z czego SVAKOM jest tą, która zyskuje ostatnio największe ilości wielbicieli. Można nawet przybliżyć sobie jej profil przeglądając ofertę dostępną na stronie https://kraina-doznan.pl/sklep,485,svakom.html.

Innowacyjna marka SVAKOM

Marka SVAKOM, mimo swojej mylącej nazwy kojarzącej się raczej z czymś europejskim, założona została w Stanach Zjednoczonych w 2012 roku, a jej pełna nazwa brzmi SVAKOM DESIGN USA LIMITED. Marka ta od kilku lat zajmuje się nie tylko produkcją, ale i badaniami projektowaniem i rozwojem wysokiej jakości linii zabawek erotycznych.

SVAKOM, jako luksusowa marka od kilku lat wiedzie prym w różnorodnych przeglądach i konkursach, zdobywając tytuły najlepszego produktu. SVAKOM ma na swoim koncie nagrody RED DOT, nagrody IF z Niemiec, czy też Golden Pin Design Awards od TaiWan. W 2015 roku firma SVAKOM, po zaledwie trzech latach swojej działalności otrzymała nagrodę “Najbardziej Innowacyjna Firma 2015” od Erofame i została oceniona przez magazyn SIGN jako “Najlepsza Zabawka Technologiczna 2015”. W sierpniu 2017 roku SVAKOM wygrał “The Luxurious Toy Line of the Year” od Hong Kong AEE. Wszystkie te nagrody wręczane są za innowacyjność, nowoczesność i wspaniały “skok technologiczny”, jaki oferuje swoim klientom marka SVAKOM.

Czym wyróżnia się marka SVAKOM?

Marka SVAKOM znana jest z produkcji przede wszystkim innowacyjnych gadżetów o ciekawym i luksusowym, a zarazem dyskretnym designie. W skład oferty tej firmy wchodzą piękne i kolorowe wibratory, masażery łechtaczkowe, kulki gejszy, korki analne, idealne do zabawy dla dwojga ringi na penisa czy masażery prostaty. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów i cechują się ładnym designem, zachęcającym klientów do zakupu. Jej produkty są wodoodporne, dyskretne, bezszelestne, wykonywane z materiałów ekologicznych i hipoalergicznych, mają dużą różnorodność programów i przy tym cechują się dużą wytrzymałością baterii, co zapewnia użytkownikom możliwość korzystania z nich przez wiele godzin bez przerwy.