Mężczyzna wszedł powoli do przygotowanego pokoju. Nawet w ubraniu prezentował się niezwykle seksownie. Jenna stała przez chwilę w całkowitym bezruchu. Podziwiała muskularne ciało przybysza. Był bardzo wysoki, a przynajmniej tak się dziewczynie w pierwszym momencie wydawało.
– Co tak stoisz skulona, jakby cię ktoś uszkodził?! – zapytała wesoło Sandra – zachowujecie się oboje jak z innej planety.
– Wiesz mała, że ja nie lubię gadać. Wolę pieprzyć – zaśmiał się Włodi.
Jenna nie wiadomo dlaczego była bardzo onieśmielona. Nie potrafiła wydobyć z siebie ani jednego słowa, nawet bezsensownego.
– Ej, do kurwy nędzy! – krzyknęła na przyjaciółkę Sandra – przestań już robić z siebie głupa. Powinnaś już leżeć na łóżku z rozłożonymi nogami, a nie stać pod ścianą jak jakiś przygłup. Wstyd mi za ciebie – dodała i puściła oko do Jenny.
– Eeee… Ale ja jeszcze nie jestem gotowa – te słowa wypłynęły z ust dziewczyny, która czuła się tak, jakby nie wiedziała, że to ona teraz mówi.
Wzrok Sandry przeszył ją na wylot. Sytuacja stała się zdecydowanie napięta. Cała trójka w pewnym momencie milczała, jakby byli zupełnie sobie obcy.
– Już wiem! – wpadła na pomysł Sandra – napijmy się najpierw, to atmosfera przestanie być taka sztywna – jak powiedziała, tak zrobiła.
Kieliszki napełniły się alkoholem i cała trójka zaczęła łapczywie je opróżniać.
– No, już mi lepiej – przemówiła Jenna – jeszcze jeden i możemy zaczynać.
Włodiemu nie trzeba było dwa razy powtarzać. Po chwili stał już goły obok dziewczyn. Oczy Jenny znowu zaczęły świdrować. Wyrzeźbione mięśnie, opalone ciało i kutas znacznie większy od standardowego sprawiły, że nie mogła oderwać wzroku.
– Przestań się tak gapić, bo nic z tego filmu nie będzie! – zaczęła się irytować Sandra.
– Ale mi się wydawało, że na żywo nigdy czegoś takie nie zobaczę – Jenna wchodziła w trans.
– Ty moja droga nie tylko zobaczyłaś, ale także za chwilę poczujesz – dodała Sandra.
Włodi wziął dziewczynę za drżącą rękę i zaprowadził na przygotowane łóżko. Jenna nie mówiła już nic. Jednocześnie ciągle nie mogła oderwać wzroku od wielkiego fiuta mężczyzny.
– Możesz coś z nim zrobić – uśmiechnął się prowokująco Włodi.
– Zaczekajcie! – krzyknęła Sandra – zapomniałam o kamerze.
Gdy sprzęt był już gotów, Jenna wzięła się do roboty. Nigdy wcześniej nie miała w ustach chuja tak wielkich rozmiarów.
– Obym się tylko nie udławiła – pomyślała i zaczęła delikatnie lizać ogromne przyrodzenie Włodiego.
Jenna nie mogła się skupić na niczym innym i już nawet nie pamiętała, że to tylko do celów filmowych. Obciągała tego ogromnego fiuta dłuższą chwilę. Wchodził tylko do połowy i trącał o ścianę gardła Jenny. Ona miała wrażenie, że za każdym jej pociągnięciem robi się coraz większy i większy. Włodi nagle rzucił ją na łóżko.
– Połóż się wygodnie kochanie, bo teraz ci pokażę prawdziwe jebanie.
Jenna była niezwykle podniecona całą tą sytuacją. Alkohol w jej krwi buzował już nie na żarty. Czuła, że za chwilę nastąpi ten moment i ten wielki fiut wciśnie się do jej wąskiej cipki. Włodi zaczął jednak od minety. Jenna aż zawyła z rozkoszy. Jego język był chyba tak samo długi jak kutas. Rozpierał się w jej wnętrzu. Dziewczyna była z emocji cała spocona. Bardzo chciała, żeby już był w niej. Czekała na ten moment. W tej chwili Włodi podniósł ją i posadził w pozycji na pieska. Tyłek Jenny był napięty, a cipa ociekająca wydzieliną.
– Teraz ci pokażę, jak to robią prawdziwi mężczyźni – zawołał niczym gladiator.
Jennie zaczęło kręcić się w głowie. Nie wiedziała już, czy to z tak wielkich emocji, podniecenia czy innego powodu. Gdy chuj Włodiego zaczął powoli wchodzić do napompowanej cipy Jenny, stało się coś, czego dziewczyna nigdy sobie nie wybaczyła…