Seks, nawet ten najlepszy, po pewnym czasie może się zwyczajnie znudzić. Większość par przyzwyczaja się do swoich ulubionych pozycji i zwyczajów w łóżku, co często prowadzi do zniechęcenia i braku entuzjazmu. Dlatego dobrze jest czasem podkręcić atmosferę w sypialni. Istnieje na to kilka sprawdzonych sposobów. Jak sprawić, aby Wasze łóżkowe życie nabrało nieco pikanterii?

Poznajmy się lepiej

Problemem wielu par jest przeświadczenie, że po co zmieniać coś, co do tej pory się sprawdzało i zawsze działało. Skoro zawsze jest dobrze w pozycji misjonarskiej, to po co kombinować? A może będzie gorzej… A może jej/jemu nie do końca się spodoba? A co, jeżeli się spodoba? Nie bójmy się próbować nowych rzeczy, bo nowe nie zawsze oznacza gorsze. Nie ważne, czy chodzi o nową pozycję, czy spełnienie jakiejś erotycznej fantazji – warto! Obowiązuje jednak jedna, bardzo ważna zasada: nie udawaj! Nie musi Ci się podobać to, czego właśnie próbujecie i możesz powiedzieć to głośno. Rozmowa również jest kluczem do sukcesu i udanego seksu. Oboje dowiecie się, co tak naprawdę Was podnieca, poznacie się lepiej, nauczycie się siebie na nowo. Jeżeli masz więc ochotę na seks rodem z „50 twarzy Greya” lub – wręcz przeciwnie – marzy Ci się namiętna miłość z głębokimi spojrzeniami w oczy? Po prostu to powiedz. Ważne jest, abyście oboje spełniali swoje zachcianki i fantazje. Nudno na pewno nie będzie.

Lepsze to, co zakryte!

I jest to fakt znany nie od dziś. Na męską wyobraźnię o wiele lepiej działa to, czego w istocie nie widać. Możliwość wyobrażania sobie tego, co chowasz pod tą koronkową koszulką podnieca mężczyzn bardziej, niż samo oglądanie. Kluczem do sukcesu w niemal każdej sypialni jest więc bielizna. A tutaj możliwości jest naprawdę sporo. Na początek odłóż więc na bok wszelkie swoje kompleksy. Oferty sklepów erotycznych są tak szerokie, że z pewnością znajdziesz coś, co zakryje to, czego nie lubisz, a uwydatni Twoje atuty. Weź też pod uwagę gust swojego partnera i sukces gwarantowany. Możesz wybierać spośród klasycznych zestawów – zmysłowych fig czy stringów z dopasowanym biustonoszem. Bardziej odważne kobiety zapewne zainteresują się różnego rodzaju gorsetami i… przebraniami. Dlaczego by raz na jakiś czas nie wcielić się w rolę seksownej nauczycielki, niegrzecznej policjantki czy pielęgniarki? To na pewno zadziała na Twojego mężczyznę. O tym, jak wiele masz możliwości, przekonasz się odwiedzając stronę esensa.pl.

Baaaardzo długa gra wstępna

To, jak układa Wam się w łóżku, w dużej mierze zależy od tego, jak Ty czujesz się sama ze sobą. Im większą posiadasz świadomość własnej seksualności, im bardziej atrakcyjna się czujesz, tym bardziej podobasz się swojemu partnerowi, a co za tym idzie – seks jest bardziej zmysłowy i podniecający dla Was obojga. Dlatego ważne jest, abyś na co dzień nosiła ładną bieliznę, która sprawi, że będziesz czuła się seksownie. Do tego wysyłanie pikantnych wiadomości do swojego partnera również podgrzeje atmosferę i sprawi, że oboje nie będziecie mogli doczekać się nadchodzącego wieczoru. Spróbujcie również czegoś, czego wcześniej nie robiliście – wyjdźcie z sypialni, kochajcie się w kuchni lub wynajmijcie pokój w hotelu, albo spróbujcie szybkiego numerku przed pracą. Wszystkie chwyty dozwolone! Na cokolwiek się jednak zdecydujecie, pamiętaj, aby ubrać zmysłową bieliznę!