Pary mają różne fantazje seksualne. Do najbardziej popularnych w dzisiejszych czasach należy uprawianie seksu w miejscu publicznym. Pary decydują się na taki wyczyn ponieważ świadomość, że ktoś może ich obserwować. Pary na całym świecie próbują wcielić tę fantazję w życie. Niektóre z par decydują się tylko na dyskretne czynności, które są jedynie gra wstępną, część najważniejszą zostawiają na dyskretne cztery ściany mieszkania. Często ludzie nie zdają sobie sprawy, że para siedząca obok w kinie, może zabawiać się wzajemnie. Proces polega na tym, aby nie wzbudzać zainteresowania osób siedzących obok.

Dla większości osób świadomość, że ktoś może ich nakryć jest niezwykle podniecająca. Dla wielu par jest to możliwość przeżycia niezapomnianej przygody. Jeżeli para zdecyduje się na uprawianie seksu w miejscu publicznym musimy mieć świadomość, że w momencie przyłapania, osoba, która będzie tym faktem oburzona może wezwać policję,. Wtedy musimy liczyć się z możliwością otrzymania mandatu. Jego wysokość może sięgać aż do 500 zł. Także ważne jest, aby w razie kłopotów mieć solidne wytłumaczenie. Warto zastanowić się również czy chwila zapomnienia warta jest takich pieniędzy. Można również wybrać miejsce, gdzie raczej nie będziemy mieć do czynienia z oburzonymi obywatelami.

Fantazje seksualne najczęściej wcielane są w życie przez pary, które borykają się z rutyną i nudą w związku. Warto urozmaicać swoje życie seksualne. Spontaniczny seks na plaży, czy w parku na ławce może dostarczyć wielu niezapomnianych doznań.