Mężczyźni z całą pewnością lubią zabawy oralne. Każdy facet lubi pieszczoty kobiecymi ustami. Nie wszystkie kobiety jednak decydują się na taki krok. Jeżeli jednak kobieta pragnie sprawić swojemu mężczyźnie przyjemność powinna zdecydować się na seks oralny. Szczęście i zachwyt na twarzy mężczyzny będzie niezapomnianym doświadczeniem. Po takich przeżyciach możesz mieć pewność, że facet odwdzięczy się tym samym.

Mężczyźni lubią sprawiać swojej drugiej połówce przyjemność. Często orgazm kobiety i satysfakcja w łóżku jest dla nich ważniejsza od własnej przyjemności. Faceci lubią słuchać czego kobieta pragnie w łóżku. Ma to ogromny wpływ na ich wyobraźnie. Dodatkowym afrodyzjakiem są głośne jęki podczas stosunku. Mężczyźni mają wtedy poczucie, że są dobrymi kochankami i potrafią doprowadzić swoją partnerkę do prawdziwej rozkoszy. Aby sprawić mężczyźnie przyjemność odważ się na seks analny. W Polsce jest on coraz popularniejszy i każdy mężczyzna chciałby chodź raz tego spróbować. Jeżeli jednak nie masz na to ochoty nie wspominaj o tym, bo może nie dać Ci spokoju.

Kolejnym sposobem jest wygląd. Pamiętajmy, że mężczyźni są wzrokowcami. Skąpa bielizna, ostry makijaż, szpilki na pewno wzbudzą w nim pożądanie. Wejdź w rolę prostytutki i daj się wykorzystać. Możesz również zrobić mały striptiz. Zróbcie, to na stole, na podłodze, a nawet na pralce w łazience. Mężczyzna będzie jadł ci z ręki i nie będzie szukał przygód z innymi kobietami.