Większość mężczyzn lubi seks oralny. Niektórzy z nich lubią go bardziej niż seks klasyczny. Seks oralny stanowi również doskonałą grę wstępną, gdzie mężczyzna rozgrzany do czerwoności będzie pragnął więcej. Kobiety, które chcą sprawić swojemu partnerowi przyjemność powinny wiedzieć jak umiejętnie zrobić loda.

Seks oralny daje parterom niesamowite poczucie bliskości, intymności oraz w pewnym sensie poczucie władzy. Dlatego kobiety lubią w ten sposób sprawiać mężczyźnie przyjemność. Podczas wykonywania tej czynności, to kobieta dowodzi, kontroluje rytm i tempo. Kobieta w pewnym stopniu staje się Panią i władczynią mężczyzny i to ona decyduje o przebiegu akcji. Musimy pamiętać, żeby nie robić tego od niechcenia, mężczyzna szybko wyczuje nasze nastawienie i nie będzie sprawiało mu to takiej przyjemności. Kobieta powinna być zaangażowana w to co robi. Warto pokazać partnerowi, że my też czerpiemy z tego przyjemność.

Podczas seksu oralnego warto utrzymywać kontakt wzrokowy, który dodatkowo wywołuje podniecenie. Warto również na bieżąco sprawdzać reakcje partnera, w ten sposób możemy udoskonalić swoją technikę, zrozumieć i nauczyć się co sprawia mu przyjemność. Robiąc loda musimy pamiętać, aby zapewnić sobie wygodną pozycję. Warto również zapewnić sobie dostęp do całego ciała partnera pamiętając o innych erogennych miejscach na jego ciele. Kiedy wszystko będzie już dopracowane należy przejść do części najważniejszej. Musimy pamiętać, że penis to nie kawałek bułki i powinnyśmy być bardzo delikatne. Na początku można się trochę podrażnić, głaskając dłonią penisa. W tym samym czasie można lizać i całować inne części jego ciała. Ważnym punktem na ciele mężczyzny są jądra i wewnętrze części ud.