Osiągnięcie orgazmu

Kobiety i mężczyźni posiadają nie tylko inne potrzeby seksualne, ale także w inny sposób odczuwają przyjemność podczas seksu. W przypadku mężczyzn osiągnięcie orgazmu często nie zajmuje zbyt wiele czasu, a jedynie wymaga odpowiedniej stymulacji penisa. Sytuacja jest bardziej skomplikowana w przypadku kobiet, ponieważ osiągnięcie przez nie orgazmu jest dużo trudniejsze i może wymagać dostarczenia im wielu bodźców i odpowiedniej gry wstępnej. W osiągnięciu pełnego orgazmu u kobiety kluczowa jest stymulacja punktu G, który jest najwrażliwszym miejscem, umiejscowiony na przedniej ściance pochwy, jednak pobudzanie tego miejsca nie zawsze gwarantuje zadowalające efekty, dlatego oprócz samej penetracji należy pamiętać o pobudzeniu łechtaczki.

Zmiana pozycji to nie wszystko

Podczas seksu warto eksperymentować i zmieniać pozycje, tak aby znaleźć taką, która będzie nam i naszemu partnerowi najbardziej odpowiadać. W przypadku kiedy osiągnięcie orgazmu sprawia kobiecie trudność, najlepszym rozwiązaniem może okazać się pozycja na jeźdźca. Pozycja ta nie tylko pozwoli partnerce na dostosowanie głębokości penetracji i kąta, pod którym znajduje się penis, ale także pozwoli nadać stosunkowi odpowiadającego jej tempa. Jeśli mimo starań żadna pozycja nie jest w stanie poprawić jakości naszych doznań, można skorzystać z szeregu gadżetów erotycznych, które pomogą nam w dodatkowej stymulacji miejsc intymnych,

Jakie gadżety wybrać?

W sexshopach i sklepach internetowych dostępne jest całe mnóstwo zabawek erotycznych, które nadają się nie tylko do samodzielnego zaspokajania, ale także można je z powodzeniem wykorzystać podczas seksu z partnerem. Satysfakcjonujące efekty można uzyskać za pomocą rozmaitych wibratorów, które mogą być przeznaczone zarówno do penetracji pochwy, łechtaczki, jak i odbytu. Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie przez mężczyzn pierścieni wibrujących, które wydłużają długość erekcji i zapewniają jednocześnie intensywne doznania podczas seksu dla obu partnerów.

Jaka metoda jest najlepsza?

Aby seks sprawiał obustronną przyjemność, warto przede wszystkim informować partnera o tym, co jest dla nas najprzyjemniejsze i co nas najbardziej podnieca. Jeśli znane nam metody zawodzą warto eksperymentować i szukać innych rozwiązań, które dostarczą nam i naszemu partnerowi nowych bodźców i finalnej satysfakcji z udanego seksu.

Źródło: sexxxbay.com