Wibratory są najczęściej wybieranymi gadżetami erotycznymi dostępnymi w specjalistycznych sklepach. Chętnie sięgają po nie zarówno kobiety, jak i mężczyźni, pary hetero i homoseksualne. Rynek oferuje bardzo wiele ciekawych opcji, które pozwalają spełnić przeróżne fantazje seksualne. Sprawdź, jaki wibrator wybrać, żeby cieszyć się orgazmem w każdej sytuacji. A jest w czym przebierać, o czym za chwilę się przekonasz.

Klasyczny wibrator dla pań

Różnorodność w tym zakresie jest wręcz porażająca. W sklepie erotycznym znajdziesz wiele interesujących modeli w kształcie męskiego członka, które dostępne są w wielu przyjemnych kolorach. Jaki wibrator wybrać? Tradycyjny, którego anatomiczny kształt zapewni Ci pożądaną satysfakcję. Wymasujesz nim swój punkt G, a także łechtaczkę, co z pewnością doprowadzi Cię do upragnionego orgazmu. Dodatkowo, sięgając po model wodoodporny możesz spędzić przyjemny czas pod prysznicem lub w wannie.

Mały przyjaciel kobiety

Wibratory w wersji mini są przede wszystkim dyskretne. W ich przypadku rozmiar nie ma znaczenia i nie wpływa na Twój orgazm. Możesz go osiągnąć równie łatwo, co z tradycyjnym wibratorem. Dzięki możliwości schowania małego przedmiotu w torebce masz szansę skorzystać z niego w każdym momencie. Gdy tylko najdzie Cię ochota, udaj się w dyskretne miejsce i zafunduj sobie orgazm. Jaki wibrator wybrać? Ten, który zmieści się w dłoni lub taki, który możesz nałożyć na palec.

Wibrator dla par

Zabawa we dwoje nie wyklucza korzystania z wibratorów. Szczególnie że najnowsze osiągnięcia techniki wynoszą tę zabawę na wyższy poziom. Wyobraź sobie, że Twój parter może sterować urządzeniem za odległość. Zapewni Ci orgazm, będąc kilka metrów od Ciebie. Taka zabawa, szczególnie podczas spotkania towarzyskiego w większym gronie, z pewnością wpłynie na Twój orgazm. Jednak i w sypialni, gdzie jesteście sami, możesz pobudzać się w ten nowoczesny sposób.

Jaki wibrator wybrać?

Sklepy erotyczne nie ułatwiają zadania, szczególnie te internetowe. Szeroka oferta umożliwia osiągnięcie satysfakcji na wiele sposobów. Ten wybór to doskonała okazja, by zgłębić ukryte w ciele żądze. Przeróżne stymulatory i pulsatory wymyślono po to, aby dopasować się do zróżnicowanych upodobań kobiet i ich partnerów. Gdy zastanawiasz się jaki wibrator wybrać, odpowiedz sobie na pytanie, co najbardziej Cię podnieca. Stymulacja waginalna, pieszczoty punktu G, czy rozkosz analna? Do dzieła!