Bardzo ważnym elementem udanego związku jest seks. Jest to sposób na wyrażanie uczuć i poczucie bliskości między dwojgiem ludzi. Kochankowie łączą się ze sobą podczas uprawiania seksu, a ich relacje stają się silniejsze. Aby seks był udany ważne jest, aby zarówno kobieta i mężczyzna osiągnęli zaspokojenie seksualne. Oboje powinni wiedzieć jak zaspokoić swojego partnera, wtedy seks będzie przyjemny dla obu stron.

Według statystyk tylko 25% kobiet osiąga zaspokojenie podczas stosunku seksualnego. Dzieje się tak ponieważ mężczyźni nie wiedzą jak sprawić swojej kobiecie przyjemność i doprowadzić ją do orgazmu. Kiedy mężczyzna pojmie te sztukę może być pewien, że zaspokoi każdą kobietę. Na szczęście wiedza na temat tego jak zaspokoić kobietę jest umiejętnością, której można się nauczyć. Ważne jest, aby wprowadzić swoją partnerkę w odpowiedni nastrój, tak aby nabrała ochoty na seks. Kobieta powinna czuć się wyjątkowo i mieć pewność, że dla Ciebie jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Kiedy nasz partnerka będzie czuła się już zrelaksowana, musimy pamiętać o tym, aby słuchać jej pragnień i postępować według jej wskazówek. Ciało kobiety będzie nam podpowiadało, co sprawia jej największą przyjemność. Warto wiedzieć, co wywołuje u niej największe emocje. Warto pamiętać, że kobiety, aby osiągnąć orgazm potrzebują znacznie więcej czasu.

Kobiety są wrażliwymi i delikatnymi istotami. Aby sprawić im przyjemność należy umiejętnie posługiwać się językiem, ustami i rękami. Gra wstępna sprawi, że poczuje każdy dotyk, pocałunek, a słodkie słówka będą dopełnieniem całości.