shutterstock_113921026

Pierścień erekcyjny to nie tylko metoda radzenia sobie z problemami erekcyjnymi. To także sposób na osiągnięcie niepowtarzalnych doznań zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety. Zobacz, jak działa pierścień na penisa i kiedy warto po niego sięgnąć.

Pierścień erekcyjny na problemy ze wzwodem

 

Jeśli twój partner boryka się z problemami erekcyjnymi, doskonałym rozwiązaniem będzie tak zwany cock-ring, czyli pierścień erekcyjny. Urządzenie to zwiększa ukrwienie członka; działa ono na zasadzie opaski uciskowej, blokując odpływ krwi z penisa. Dzięki niemu wzwód utrzymuje się przez długi czas, pozwalając na powrót do w pełni aktywnego życia seksualnego. Warto pamiętać, że aby pierścień spełniał odpowiednio swoją rolę, musi być właściwie dobrany. Jeśli jest za luźny, nie zapobiegnie skutecznie odpływowi krwi. Jeśli będzie za ciasny, powodować może dyskomfort, a nawet ból.

 

Nie lekceważ problemu!

 

Warto pamiętać, że pierścień erekcyjny nie rozwiązuje problemu, lecz stanowi doraźną pomoc w problemach łóżkowych. Aby skutecznie pozbyć się dolegliwości, konieczna będzie wizyta u lekarza. Nakłoń swojego partnera, aby przełamał niechęć i udał się po poradę do specjalisty. Problemy z erekcją zwiastować mogą poważne choroby, między innymi cukrzycę, miażdżycę, niewydolność nerek i wątroby. Mogą też wynikać z zaburzeń hormonalnych, często towarzyszą problemom z krążeniem. Bardzo często jednak kłopoty ze wzwodem mają podłoże psychologiczne – wykazano ich powiązania z depresją, stresem, a nawet zwykłym przemęczeniem. W dzisiejszych czasach nierzadko żyjemy bez przerwy na najwyższych obrotach, co powodować może zaburzenia zdrowotne. Problemy z erekcją mogą wynikać także z nadmiaru używek lub być skutkiem ubocznym stosowanych leków. Niekiedy wpływ na potencję ma też niewłaściwa dieta. Warto poznać przyczynę problemu i podjąć odpowiednie leczenie, tak aby pierścień erekcyjny mógł służyć nie jako wspomaganie, ale jako gadżet urozmaicający wasze sypialniane igraszki.

 

Dodatkowe możliwości gadżetu

 

Pierścienie na penisa to nie tylko sposób na poradzenie sobie z problemami ze wzwodem. To także doskonały sposób na podgrzanie atmosfery w łóżku i osiągnięcie wyjątkowych doznań. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia można przedłużyć erekcję i czas trwania stosunku. Pierścienie erekcyjne z funkcją wibracji nie tylko pobudzą mężczyznę, ale także dostarczą dodatkowych wrażeń kobiecie. Intensywne odczucia powodować będzie z pewnością pierścień erekcyjny z wypustką masującą łechtaczkę. Warto sięgnąć po takie rozwiązania, aby zapewnić obu stronom maksymalną przyjemność i spełnienie. Bogaty wybór urządzeń dostępnych na rynku sprawia, że każda para znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

 

Pierścień erekcyjny to sprytny sposób na poradzenie sobie z problemami ze wzwodem, choć warto pamiętać, że przedłużającą się niedyspozycję należy skonsultować z lekarzem. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia można także zwiększyć przyjemność obydwu stron i sprawić, że seks stanie się głębokim, niezapomnianym przeżyciem.