Czym są afrodyzjaki?

W zależności od naszego libido, nasza ochota na seks może może mieć różne nasilenie. Często pod wpływem stresu lub zmęczenia, nasz partner może zwyczajnie nie mieć ochoty na igraszki. Jeżeli zależy nam na tym, aby delikatnie pobudzić jego zmysły i zachęcić go do zabawy w sypialni, warto sięgnąć po afrodyzjaki. Są to substancje, które mogą w znacznym stopniu przyczynić się do zwiększenia potencji oraz popędu płciowego. Większość afrodyzjaków występuje w formie naturalnych pokarmów, przypraw, ziół, napojów, zapachów a także w postaci leków, czy preparatów hormonalnych. Afrodyzjaki mogą zatem oddziaływać na libido swoim smakiem, wonią, a nawet kształtem, przypominającym męskie lub damskie narządy płciowe.

Afrodyzjaki dla kobiet

Kobiety uwielbiają intensywne, pobudzające zapachy, dlatego też najlepszymi afrodyzjakami dla nich są przede wszystkim te produkty, które odznaczają się intensywnym aromatem. Wśród nich można znaleźć takie produkty jak szafran, kardamon, anyż, miłorząb, wanilię, a także aromaty owocowe, na przykład zawarte w bananach lub truskawkach. Jednym z najpopularniejszych afrodyzjaków jest kakao, które odpowiada za zwiększenie doznań pod czas seksu – wszystko to za sprawą magnezu i fosforu, które się w nim znajdują. Podobnie jest z czekoladą, która jest nie tylko wyjątkowo smaczna, ale również skutecznie zwiększa podniecenie u pań i działa rozluźniająco – nic więc dziwnego, że truskawki oblane czekoladą są przysmakiem, które wiele par używa podczas gry wstępnej.

Afrodyzjaki dla mężczyzn

Stosowanie naturalnych afrodyzjaków przez mężczyzn, może skutecznie wpłynąć na wzrost libido oraz wzmocnienie erekcji. Naturalne produkty przeznaczone dla panów, powinny przede wszystkim wabić ich swoim wyrazistym smakiem i aromatem. Wśród nich znajdziemy między innymi aromatyczne przyprawy, takie jak pieprz cayenne, papryczka chilli, gałka muszkatołowa, imbir, goździki, czy cynamon, które mogą pozytywnie wpłynąć  na zintensyfikowanie łóżkowych doznań. Afrodyzjaki dla mężczyzn obejmują również produkty o subtelnym smaku, takie jak ostrygi, krewetki, a także niektóre owoce, na przykład truskawki, morele, mango czy awokado.

Afrodyzjaki wraz z odpowiednim nastrojem mogą skutecznie pobudzić libido obojga partnerów, dzięki którym będą mieli ochotę na łóżkowe zabawy. Zastosowanie afrodyzjaków nie jest jednak gwarancją udanego seksu. Różne produkty mogą bardziej lub mniej działać na różne osoby, dlatego warto próbować odmiennych rozwiązań.

Źródło: https://shemalesex.pl/