Mimo że z pasów cnoty (i to istniejących tylko w wersji dla kobiet!) zrezygnowano już w XIX wieku, to dziś wracamy do średniowiecznych wynalazków po to, by przeżyć niezwykłe doznania erotyczne z naszymi partnerami. I w ten sposób XXI wiek przyniósł nam pas cnoty dla mężczyzny. Dziwne? Wcale nie!

Historia pasów cnoty sięga średniowiecza, kiedy to rycerze, wyruszając na wojnę, zakuwali w nie swoje małżonki, by te dochowały im wierności. Kluczyk posiadał tylko mąż, który miał wrócić kilka miesięcy później.

Dziś istota pasa cnoty całkowicie zmieniła swoje oblicze. Zdarzają się oczywiście kobiety, które zakuwają w nie swoich facetów po to, by ci ich nie zdradzali. Jednak porażającą większość fanów tego gadżetu stanowią pary, które liczą na nieziemski seks, lubią eksperymentować w łóżku i chcą wypróbować zupełnie nowej zabawki erotycznej.

Co w pasie cnoty podoba się kobiecie, a co mężczyźnie?

1. Kobieta jest jak masterka, która decyduje, kiedy facet może zdjąć pas, a kiedy nie

Historia lubi się odwracać. Dziś – mając na uwadze pasy cnoty dla mężczyzn – możemy zauważyć, że to kobiety przejmują inicjatywę i dominują w łóżku. Te, które zakuwają swoich rycerzy w żelazne kłódki, stają się w związku paniami seksu, które mają w swojej władzy zarówno mężczyznę, jak i jego pożądanie. Kontrolują poziom jego podniecenia i wyrażają (lub też nie) zgodę na stosunek lub chociażby masturbację. Władza działa tu jak narkotyk, z którego trudno jest zrezygnować.

Wiele kobiet, które zakuwają swoich partnerów w pasy cnoty, dodaje, że seks po kilkudniowym poście u faceta jest totalnie inny. Bardziej namiętny, nieziemski, a nawet… ostrzejszy!

Pasy cnoty dla mężczyzn znajdziesz na https://exclusivesexshop.com/c/77/pasy-cnoty-akcesoria-erotyczne.html

2. Facet, którego podnieca bycie zależnym od kobiety

Ciekawa jest również postawa faceta, który zgadza się na założenie pasa cnoty. Tych z kolei bardzo podnieca fakt bycia uzależnionymi seksualnie od swojej kobiety. Żyją zakuci w pewności, że tylko ona – a więc posiadaczka kluczyka – może sprawić, że poczują ulgę i będą mogli wreszcie się seksualnie wyżyć. Doceniają wówczas swoje wybawicielki, dając im niezwykłe doznania, z których każdy z kochanków czerpie przyjemność i satysfakcję.

Pas cnoty to dla dzisiejszego mężczyzny chwila próby. Czy wytrzyma? Nie ma wyjścia! Jest w szponach swojej femme fatale, która go jednak solidnie wynagrodzi, licząc na oddanie i godny rewanż.

Tekst powstał we współpracy ze sklepem erotycznym Exclusive Sex Shop.