Kobiety często podkreślają, że wielkość penisa nie ma dla nich najmniejszego znaczenia. Jednak czy rzeczywiście tak jest? Oczywiście! Dla każdego mężczyzny wielkość penisa ma ogromne znaczenie. Większość z nich na podstawie jego wielkości określa swoją samoocenę, a kobiety… no cóż! Każda z nas licząc na przypadkowy seks z nieznajomym ma nadzieje na hojnie obdarzonego partnera. Oczywiste jest, że rozmiar penisa od wieków uważany był za przejaw męskości, skąd pewność siebie podczas seksu.

W tym temacie powstały nawet międzynarodowe kryteria według, których określane są, w których krajach mężczyźni pochwalić się mogą dużym „sprzętem”. I już na początku dowiadujemy się, że Europejczycy nie należą do zwycięzców. Rozmiary ich penisów są raczej przeciętne i wahają się w granicach 13,48 – 14,88 cm. Wymiary te stanowią średnią dla całego świata. Oczywiście nie stanowi, to reguły, ale z całą pewnością Polacy mieszą się w tej skali. Węgrzy wychodzą nieco ponad przeciętną i mogą pochwalić się rozmiarem od 16,10 do 17,93 cm penisa. Najsłabiej wśród Europejczyków kształtują się Irlandczycy, których penisy mają średnio 12 cm.

Panowie z Chin, Japonii, Indii, to mężczyźni o najkrótszym przyrodzeniu. Natomiast powód do dumy z całą pewnością mają mężczyźni z Kongo, którzy zazwyczaj posiadają około 18 cm członki. Panowie z Korei Południowej również nie powinni chwalić się swoim wzwodem. Długość ich penisa wynosi średnio 9,66 cm.