Czy długość penisa ma znaczenie?

Kobiety często podkreślają, że wielkość penisa nie ma dla nich najmniejszego znaczenia. Jednak czy rzeczywiście tak jest? Oczywiście! Dla każdego mężczyzny wielkość penisa ma ogromne znaczenie. Większość z nich na podstawie jego wielkości określa swoją samoocenę, a kobiety… no cóż! Każda z nas licząc na przypadkowy seks z nieznajomym ma nadzieje na hojnie obdarzonego partnera. Oczywiste jest, że rozmiar penisa od wieków uważany był za przejaw męskości, skąd pewność siebie podczas seksu.

W tym temacie powstały nawet międzynarodowe kryteria według, których określane są, w których krajach mężczyźni pochwalić się mogą dużym „sprzętem”. I już na początku dowiadujemy się, że Europejczycy nie należą do zwycięzców. Rozmiary ich penisów są raczej przeciętne i wahają się w granicach 13,48 – 14,88 cm. Wymiary te stanowią średnią dla całego świata. Oczywiście nie stanowi, to reguły, ale z całą pewnością Polacy mieszą się w tej skali. Węgrzy wychodzą nieco ponad przeciętną i mogą pochwalić się rozmiarem od 16,10 do 17,93 cm penisa. Najsłabiej wśród Europejczyków kształtują się Irlandczycy, których penisy mają średnio 12 cm.

Panowie z Chin, Japonii, Indii, to mężczyźni o najkrótszym przyrodzeniu. Natomiast powód do dumy z całą pewnością mają mężczyźni z Kongo, którzy zazwyczaj posiadają około 18 cm członki. Panowie z Korei Południowej również nie powinni chwalić się swoim wzwodem. Długość ich penisa wynosi średnio 9,66 cm.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.