Dlaczego kobiety udają orgazm?

Naukowcy z angielskiego University of Central Lancashire i University of Leeds postanowili sprawdzić dlaczego kobiety udają orgazm i jak to robią. Mężczyźni po nocy spędzonej z kobietą często borykają się z problemem czy ich kochanka podczas seksu naprawdę odczuwała przyjemność. Nie jest tajemnicą, że kobiety są świetnymi aktorkami i bez problemu potrafią udawać orgazm. Dlaczego jednak to robią? Prościej jest porozmawiać i spróbować rozwiązać problem. Dla mężczyzn kobiecy orgazm oraz jego wielkość stał się miarą jakości stosunku.

W badaniach tych wzięło udział 71 aktywnych seksualnie pań, którym zadano pytanie jak i dlaczego udają orgazm podczas stosunku. Nie znaczna liczba kobiet zaprzeczyła jakoby kiedykolwiek musiała udawać. Dla większości mężczyzn miarą na poziom rozkoszy są odgłosy kobiety podczas stosunku. Istnieją jednak kobiety, które w takiej sytuacji wolą sobie raczej pomilczeć. Do udawanego „stękania” podczas seksu przyznało się aż 92 % kobiet. Dlaczego? – większość z nich odpowiedziała, że chciały w ten sposób podnieść ego swojego partnera. 87% kobiet przyznaje, że robi to celowo, aby zachęcić partnera do zrobienia rzeczy, na które w normalnej sytuacji by się nie zgodził. Przeciwieństwem „stękania: jest milczenie i tu kobiety przyznają, że podczas seksu oralnego, kiedy to one są w centrum uwagi łatwiej im osiągnąć orgazm.

Jak widać kobiety okazują się znacznie większymi taktykami jeśli chodzi o orgazm niż się mężczyzną wydaje. To czy będzie, głośno czy cicho zależy od tego jak dużą ochotę akurat mają na seks.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.