couple-731890_640

Dla zdrowego mężczyzny większość stosunków kończy się orgazmem. Sztuką nie jest więc to, aby go osiągnąć, ale to, aby osiągnąć go w odpowiednim momencie. Tak, aby partnerce również dać szansę na przyjemność i samemu doświadczyć jeszcze silniejszych uniesień. Pytanie tylko jak to zrobić?

O erekcji 

Stereotypowo uważa się, że męski orgazm jest “prostszy” niż ten kobiecy, bardziej fizjologiczny, obejmujący jedynie wytrysk. Niektórzy twierdzą nawet, że panie przeżywają orgazm dużo głębiej i bardziej emocjonalnie. Prawda jest taka, że szczytowanie partnera wcale nie jest jakieś gorsze – jest po prostu inne.
Po osiągnięciu orgazmu męskie podniecenie spada bardzo gwałtownie. Niektórzy panowie ze zdwojoną siłą odczuwają po tej chwili głód, chęć zapalenia papierosa, inni zmęczeni zasypiają. Dodatkowo panowie fizycznie nie są w stanie natychmiast po wytrysku ponownie ulec podnieceniu seksualnemu. W momencie, w którym partner szczytuje bardzo szybko, szybciej niż partnerka, może to być problem.

Jeszcze dłuższa przyjemność

Jak sprawić, żeby seks trwał dłużej? Nie ma żadnej ustalonej normy co do czasu trwania stosunku – wszystko zależy od wspólnych preferencji partnerów. Przedwczesny wytrysk to zatem taki, który nie satysfakcjonuje obojga. Naturalnie nie można wymagać gotowości do długiego seksu na początku współżycia – krótki czas od rozpoczęcia stosunku do wytrysku to norma u początkujących. O problemie mowa wtedy, kiedy mimo kilku lat praktyki partner wciąż nie może zapanować nad swoją fizjologią.

Jednym z domowych sposobów jest próbowanie do skutku. To znaczy, że jeżeli stosunek trwa bardzo krótko, warto namówić partnera na powtórkę po kilku minutach. Jeżeli i tym razem się nie uda – spróbować raz jeszcze. I tak do momentu, w którym partner, kochając się trochę na siłę, pozwoli partnerce osiągnąć orgazm. To prosta metoda przynosząca naprawdę dobre efekty. Rola kobiety jest tu jednak bardzo ważna, musi się wykazać wyrozumiałością i chęcią współpracy.

Innym sposobem na przedłużenie stosunku seksualnego może być wzbogacenie diety o składniki zawarte w specjalnych suplementach dedykowanych potęgowaniu przyjemności seksualnej. PeniStim to preparat wzmacniający i stymulujący erekcję, zwiększający libido, odpowiedzialny za przypływ energii i witalności seksualnej. Za jego skuteczność odpowiadają najlepsze, naturalne składniki takie jak wyciąg z owocu pieprzu Cayenne, ekstrakt z pestek dyni czy palmy sabałowej. Więcej informacji o produkcie można znaleźć tutaj:http://erozkosz.pl/penistim.