hat-885402_640Kiedyś anonse erotyczne publikowały tylko niektóre z gazet. Dziś, w dobie internetu, możliwości na zamieszczenie takich ogłoszeń jest nieco więcej. Czy moda na anonse o treściach erotycznych przeminęła, czy może wręcz przeciwnie – wciąż jest obecna, szczególnie w globalnej sieci?

O samych anonsach erotycznych słów kilka

Zamieszczenie ogłoszenia erotycznego w internecie może być doskonałą okazją na spotkanie i poznanie właściwej osoby, z którą można spędzić czas. To może być jednorazowe spotkanie czy znajomość, która zaowocuje czymś więcej – to zależy od chęci i zamiarów obydwóch stron. Na konkretnej stronie internetowej, która jest do tego przeznaczona, na przykład datezone.com, trzeba założyć konto, a następnie… wszystkie opcje strony stoją otworem. Można publikować anonse i ogłoszenia, wstawiać zdjęcia do galerii, które miałyby zachęcić osoby do umówienia się na spotkanie, a także transmitować obraz na żywo za pomocą kamerki internetowej. Oczywiście rejestracja i korzystanie z portalu są całkowicie bezpłatne.

Zalety zamieszczania anonsów erotycznych

Jest to na pewno lepsza opcja niż ogłaszanie się w gazecie. Przede wszystkim, w tym starszym medium powierzchnia była ograniczona, a najczęściej zamieszczało się tylko tekst, czyli sam anons towarzyski. W internecie można stworzyć własną galerię i dodawać do niej tyle zdjęć, na ile się ma ochotę, a oprócz tego można się także przedstawić na nakręconym filmiku – takie rozwiązanie byłoby niemożliwe w gazecie. Rejestrując się na stronie z anonsami erotycznymi DateZone, użytkownik otrzymuje własną skrzynkę, z której może pisać prywatne wiadomości do innych osób, zarejestrowanych na portalu. Dzięki temu proces umówienia się na spotkanie czy zwyczajnego porozmawiania jest o wiele szybszy i mniej skomplikowany niż kiedyś.

Użytkownik dodaje anons czy nowe zdjęcie do galerii i już właściwie w tej samej chwili może dostać odpowiedź od chętnej osoby. Dlatego też niezwykle popularne stało się zamieszczanie ogłoszeń osób chętnych na natychmiastowe spotkanie.

Zaletą zamieszczania takiego anonsu jest to, że kiedy inny użytkownik zobaczy ogłoszenie, może kliknąć na nick, czyli nazwę osoby, które je zamieściła, a następnie zapoznać się z nią nieco bliżej poprzez utworzony przez nią profil, na którym można napisać kilka bądź kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt słów o sobie. I znów – proces poznania i oczekiwania na wiadomość zwrotną niezwykle się skraca, a użytkownik zamieszczający ogłoszenie może się spotkać z chętną osobą już w niespełna godzinę po opublikowaniu ogłoszenia.

Dobrze jest wiedzieć o tym, że tego typu portale nie są przeznaczone jedynie dla osób heteroseksualnych. Tworząc profil można zaznaczyć to, czego szukamy oraz własne preferencje – na portalu, wśród kilkuset tysięcy użytkowników, znajdują się zarówno osoby homoseksualne, jak i pary, chcące przeżyć niezapomnianą przygodę. Za pomocą jedynie kilku kliknięć można założyć profil na datezone.com i poznać serwisu od środka.