cosmetic_gynKażda kobieta marzy o tym, by jak najdłużej zachować młody wygląd – idealnie gładka skóra, wyraziste spojrzenie i zadbane ciało to wizytówka każdej nowoczesnej kobiety. W dążeniu do doskonałości przedstawicielki płci pięknej nie zapominają, że ogromne znacznie ma nie tylko to co widoczne na co dzień, ale także to jak czujemy się we własnym ciele bez ubrania. Odmładzanie narządów płciowych to coraz popularniejsza forma dbania o własne ciało.

Przyjemność i komfort w jednym

Kobiety coraz więcej mówią o swoich potrzebach i co najważniejsze mówią jednym językiem – chcemy być piękne i młode. I jedno i drugie oferuje nowoczesna medycyna estetyczna, która skupia się również na miejscach intymnych. Ciało kobiety jest dla niej niczym świątynia – to dzięki niemu kobiety są pewne swojej seksualności, a zbliżenia z partnerem nie stanowią problemu. Odwrotnie jest, gdy poczucia pewności siebie brakuje, a narządy płciowe z biegiem czasu zaczynają tracić swój dawny wygląd – w szczególności jędrność. Odmładzanie pochwy pozwala kobiecie ponownie uwierzyć w swoje możliwości i zwiększa jej pewność siebie – nie tylko w łóżku, ale także na co dzień. Zwiększa to również seksualne doznania, bo ścianki pochwy ulegają obkurczeniu, a tym samym każdy kontakt seksualny jest intensywniejszy.

Chirurgia intymna bez bólu

Brak przyjemności z kontaktów seksualnych może być wywołany wcześniejszymi doświadczeniami życiowymi – poród, podczas którego nacięte krocze nie wraca do wcześniejszego wyglądu czy innymi zabiegami w okolicach intymnych. Idealnym rozwiązaniem problemu jest zabieg Vaginal Narrower. Innowacyjna technologia opiera się na minimalnej ingerencji chirurga przy jednoczesnym zapewnieniu spektakularnych rezultatów. Zabieg polega na wykonaniu drobnych nacięć, o wielkości kilku milimetrów, w ściankach pochwy pacjentki, a następnie na umieszczeniu w nich specjalistycznej nici, która ma spowodować ich podciągnięcie i zwiększenie napięcia. Zazwyczaj lekarz stosuje zaledwie jedną nić, by poprawić wygląd pochwy.  Klinika Ginekologii Estetycznej Ziemlewski od pewnego czasu zachęca kobiety do skorzystania właśnie z tego zabiegu ich placówce, bo największą zaletą jest fakt, że podczas jednej wizyty można całkowicie zniwelować mankamenty narządów płciowych. Zalet jest jednak więcej, a o większości przeczytasz na stronie internetowej: http://www.klinikiziemlewski.pl/ginekologia-estetyczna.

Bądź świadoma własnego piękna

Większość zabiegów z zakresu ginekologii intymnej nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji i zazwyczaj zaraz po zabiegu, ewentualnie na drugi dzień pacjentka może wrócić do domu. Nie odczuwa dyskomfortu, nie musi ograniczać się w pracy i życiu prywatnym czy zmieniać wcześniej ustalonych planów – żyje jak dotychczas, jednak pewniejsza siebie i piękniejsza. Powrót do życia seksualnego także nie wydłuża się w nieskończoność – już po kilku tygodniach, pacjentka może rozpocząć współżycie ze swoim partnerem. Co najważniejsze współżycie udane. Warto wspomnieć,  że nie zmienia się jedynie ciało, ale i psychika kobiety, która świadoma własnego ciała, przestaje unikać zbliżeń, a zaczyna czerpać z nich przyjemność. Kobiety w momencie rozpoczęcia rozmyślań nad skorzystaniem z oferty kliniki medycyny estetycznej oczekują fachowego wsparcia na każdym etapie – przed, w trakcie i po zabiegu. Pełną gamę oferują tylko najlepsi specjaliści takich znajdziesz na stronie internetowej http://www.klinikiziemlewski.pl/.