aqua-shooting-1736419_640-1

Zaintrygował Cię ten tytuł? Pewnie myślisz, że gdzieś tutaj znajduje się literówka? Nic takiego! Przeczytaj to do końca, a dowiesz się w czym tkwi haczyk.

Nic, zupełnie nic

Wieje nudą i nie czerpiesz już satysfakcji z łóżkowych igraszek? A może nie masz pomysłu na rozbudzenie intymnych sfer w swojej sypialni? Dobrze trafiłaś, bo dzisiaj podpowiemy Ci co robić, by wygonić rutynę raz na zawsze z Twojego seksualnego podwórka. I nie, nie będziemy tutaj mówić o perwersjach z Greya czy Crossa. Nie karzemy Ci także robić czerwonego pokoju czy kupować gadżetów erotycznych. To o czym będzie mowa? Zaraz się dowiemy. Gotowa? W takim razie zaczynamy!

Perwersja

Z czym Ci się kojarzy słowo seks? Z przyjemnymi uniesieniami i dobrym orgazmem? A może z wewnętrzną boginią, która siedzi na czerwonym dywanie i popija brandy? Jeżeli tak jak większość kobiet przeczytałaś ,,Pięćdziesiąt twarzy Greya” albo ,,Dotyk Crossa” i wszystkie te erotyczne opowiadania to zapewne jesteś ciekawa jak to wszystko wygląda w realnym życiu i czy czerwony pokój naprawdę może być przyjemny. Niestety, nie będziemy dzisiaj opisywać uniesień Anastasi czy przemyśleń Pana Greya. Nie będzie też erotycznego opowiadania. Dzisiaj postaramy Ci się pokazać, że możesz czerpać przyjemność z seksu w swojej własnej sypialni. Wystarczy tylko, że dobrze wykorzystasz swoją wyobraźnię i wewnętrzną boginię. Jak to zrobić? Seks zaczyna się w głowie. To tutaj pojawia się pierwsza myśl o intymnym uniesieniu i dopiero później dzieje się reszta. Z tego powodu musisz dobrze poznać swoje marzenia i pragnienia związane z tym aspektem życia. Najpierw pomyśl co sprawia, że masz na niego ochotę. Erotyczny film, afrodyzjaki czy sam widok partnera? Później zastanów się czego chciałabyś spróbować w łóżku i w bardzo subtelny sposób pokaż to swojemu facetowi. Co powiesz na wieczorny pokaz tylko dla niego?  Świetny pomysł, prawda? Szczególnie teraz gdy wieczory są długie i ciemne. Potrzebujesz tylko jednej rzeczy, no może dwóch. Po pierwsze przyda Ci się bielizna erotyczna, a po drugie pewność siebie. Zobacz tutaj jaka piękna bielizna damska erotyczna czeka na Ciebie. A dlaczego striptiz tylko dla niego? Bo nic tak nie podkreśla Twojej kobiecości jak nic! Powodzenia!