Seks jest jedną z najważniejszych sfer naszego życia. Świadomość własnej seksualności połączona z wiedzą sprzyja zdobywaniu dobrych, seksualnych doświadczeń. Pomimo tego dla wielu osób wciąż jest tematem tabu. Naturalne wibratory, kajdanki, a nawet skórzana bielizna wywołują zawstydzenie i rumieniec. W takiej sytuacji trudno jest mówić o potrzebach i marzeniach erotycznych.

Sex jest jak powietrze

Jedną z najbardziej naturalnych i pierwotnych rzeczy na świecie jest seks, w najróżniejszych formach, wzbogacany różnymi gadżetami erotycznymi. Dowodów na to nie trzeba szukać. W 2005 roku w jaskini Fels Höhle, na terenie Niemiec znaleziono pochodzące sprzed 28000 lat dildo. Znalezisko kształtem przypominało dzisiejszy naturalny wibrator.

Starożytni Inkowie znali przyjemności związane z uprawianiem seksu oralnego. Dowodzą temu odnalezione szczątki naczyń z gliny, na których namalowane były pieszczoty z użyciem języka.
Wprawdzie w epoce kamienia łupanego zbliżenia traktowano jako obowiązek, miał jednak wiele praktycznych korzyści. Dziś, mówiąc o seksie podkreślamy rolę orgazmu.

Dobre samopoczucie i zdrowie

Rozwijanie sfery seksualnej życia wnosi do niego same korzyści. Gdy śmiało rozmawiamy z partnerem o swoich potrzebach i fantazjach, a potem przynosimy do łóżka akcesoria BDSM, stajemy się odważniejsi i bardziej śmiali. Wzrasta poczucie własnej wartości. Jeśli nie czerpiemy z seksu przyjemności to nasza samoocena spada, sami ze sobą nie czujemy się dobrze. Przestajemy czuć się atrakcyjni, w efekcie czego przestajemy być atrakcyjni również dla innych.

Udany seks wzbogacony długą grą wstępną. Wibratory naturalne, które pokryte lubrykantem można wykorzystać do stymulacji łechtaczki, czy jako dildo. Potem kajdanki, pejcze, a na końcu orgazm obojga partnerów… Wspaniały sposób na relaks i całkowite odprężenie. Taki seks rozluźnia wszystkie mięśnie i gwarantuje spokojny sen.

W poszukiwaniu nowych doznań

Podniecenie pojawia się u każdego człowieka z innych powodów. Aby poznawać i odkrywać swoje potrzeby warto sięgać po nowe. Z akcesoriami BDSM możemy przejść na wyższy poziom przyjemności i doznań seksualnych. Kajdanki, korki analne, kulki gejszy, czy pejcze potęgują w nas poczucie spełnienia z uprawianego seksu. Zwiększają nasze wrażenia erotyczne. Do tego rośnie więź i wzrasta poziom zaufania między partnerami.