Pragniesz podarować partnerce wspaniały prezent i myślisz, że gadżet erotyczny byłby dobrym pomysłem, ale wiesz, że Twoja ukochana nie ma doświadczenia z tego rodzaju produktami? A może jesteś kobietą zaintrygowaną możliwością eksplorowania swojej seksualności?

Jeżeli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedź jest w Twoim przypadku twierdząca, ten poradnik jest dla Ciebie! Przedstawimy w nim najlepsze propozycje zabawek erotycznych dla początkujących kobiet. Dzięki niemu wejście w świat podniecających gadżetów będzie dla Ciebie bezbolesne!

Kulki gejszy – na pograniczu erotyki i medycyny

Pierwszy opisany w tym artykule gadżet będzie przedmiotem, w przypadku którego określenie „zabawka erotyczna” jest krzywdzącym uproszczeniem. Mowa tutaj o kulkach gejszy – produktach należących bardziej do świata medycyny niż erotyki.

Kulki gejszy to wprowadzane dopochwowo kulki, dzięki którym można ćwiczyć znajdujące się na dnie macicy mięśni Kegla. Regularne ćwiczenia tego typu są wskazane dla kobiet borykających się z problemami charakterystycznymi dla okresu po ciąży (choć nie tylko), takimi jak nietrzymanie moczu lub trudności z osiągnięciem orgazmu.

Chociaż kulki gejszy nie są gadżetem o głównie erotycznym zastosowaniu, wrażenia związane z ich używaniem potrafią być bardzo przyjemne, a ćwiczenia mięśni Kegla są szansą na poprawę jakości życia seksualnego.

Co więcej, w przeciwieństwie do wielu dostępnych na rynku zabawek erotycznych, kulki gejszy cechują się stosunkowo drobnymi rozmiarami i wagą. Ciekawą opcją są dostępne na rynku zestawy kulek gejszy progresywnych, które składają się z kilku modeli o różnych właściwościach fizycznych, dzięki czemu można zacząć używanie od tej najlżejszej, by stopniowo zwiększać intensywność. Dlatego też kulki gejszy pozwolą przyzwyczaić się do wprowadzania przedmiotów do pochwy w sposób możliwie bezbolesny i bezstresowy.

Masażer łechtaczki, czyli wspaniały relaks

Łechtaczka jest jedynym miejscem w ciele kobiety, którego jedyną funkcją jest dostarczanie właścicielce przyjemności. Dlatego też każda kobieta powinna nauczyć się wykorzystywać jej właściwości! Pod tym względem fantastyczne efekty można osiągnąć dzięki masażerowi łechtaczki.

Tego rodzaju gadżet jest dosyć delikatny, ponieważ nie trzeba wprowadzać go do pochwy. Co więcej, masować z jego pomocą można nie tylko łechtaczkę, ale i pozostałe strefy erogenne. To czysty relaks!

Dostępne na rynku masażery łechtaczki są bardzo różnorodne. Są to na przykład tzw. motylki, masażery ssące czy nawet masażery bezdotykowe. Kreatywność twórców gadżetów wydaje się nieskończona, co zresztą dotyczy także sfery wizualnej. Wiele produktów wyróżnia się elegancką, niezdradzającą zastosowania formą, co dla osób szukających prezentu dla ukochanej osoby ma duże znaczenie.

W internecie zabawki erotyczne kupisz najwygodniej

Chociaż w ostatnich latach zwyczaje seksualne Polaków stały się bardziej swobodne, gadżety erotyczne są ciągle dla wielu osób wstydliwym tematem. Nie każdy z nas miałby odwagę pójść do sex-shopu i poprosić o konkretny model. Dlatego też bardzo popularne są sklepy internetowe z akcesoriami erotycznymi, takie jak np. erotic-med.pl. Kupno gadżetów online to możliwość spokojnego przejrzenia oferty i dyskretna wysyłka – idealna wygoda! Dlatego też warto rozważyć kupno erotycznych produktów przez internet, jeżeli zainteresowała Cię ta tematyka.