Dla wielu mężczyzn seks oralny jest podstawą życia seksualnego i każda kobieta wie, że mężczyźni nie wyobrażają sobie związku bez „robienia im dobrze ustami”. Większość facetów lubi seks oralny i to w dwie strony. Dlatego kobieta musi mieć świadomość, że mężczyzna za tę przyjemność na pewno jej podziękuje.

Faceci lubią kiedy kobieta pieści ich członka, czy dłońmi czy ustami. Pieszczoty te, mogą być doskonałą grą wstępną, czyli początkiem gorącego seksu. Seks oralny pozwala, na poczucie bliskości, akceptacji, a także na spełnienie w związku. Kobieta decydując się na taki krok, musi być pewna swojego partnera. Nie jest łatwą rzeczą pieścić w miejscu intymnym mężczyznę, którego spotkałyśmy przypadkowo. Dla mężczyzn seks oralny jest po prostu przyjemny. Dla większości z nich jest to najbardziej intymna forma zbliżenia. Niektórzy mężczyźni seks oralny traktują jako formę urozmaicenia, podobnie jak seks analny czy inne łóżkowe eksperymenty.

Podczas seksu oralnego kobieta pieści penisa ustami. Robi to tak, aby doprowadzić mężczyznę do orgazmu. Czynności jakie wykonuje, to lizanie, cmokanie, delikatne przygryzanie. Warto pamiętać również o jadrach, które dostarczają dodatkowych bodźców mężczyźnie. Dodatkowo można skoncentrować się na wewnętrze stronie ud, masując je dłońmi. Mężczyźni lubią również, gdy kobieta podczas seksu oralnego utrzymuje z nimi kontakt wzrokowy, pozwala to wyczuć, jakie ruchy sprawiają mu najwięcej przyjemności. Warto stosować się do wskazówek, bo przecież chodzi o jak największą przyjemność.