W dzisiejszych czasach korzystanie z gadżetów erotycznych nikogo już nie dziwi. Od pewnego czasu ich popularność wzrasta, a producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz fikuśniejszych produktów i zaskakują swoją kreatywnością. Coraz trudniej jest trafić w wygórowane gusta klientów, przez co niektóre zabawki zamiast dreszczyku podniecenia wywołują uśmiech, zażenowanie, albo obrzydzenie. Seks powinien sprawiać nam radość i dawać szczęście. Smutny seks? To nie wchodzi w grę! Gdy mamy do czynienia z nudą i frustracją – wtedy nasze zbliżenie nie może się udać. Co należy zrobić? Zainwestować w erotyczne gadżety!

Zaprzeczyć stereotypom

Panuje powszechna opinia, że gadżety erotyczne są produkowane tylko dla singli. W końcu to im czegoś brakuje i muszą zainwestować w nowe zabawki. Nic bardziej mylnego! Gadżety są bardzo ważne dla udanego życia seksualnego. Zostały zaprojektowane po to, aby urozmaicić i dodać naszemu życiu erotycznemu sporo radości i nowych doznań. Przede wszystkim musimy pozbyć się stereotypowego myślenia. Korzystanie z zabawek erotycznych to nic złego, a dodatkowo pomaga nam w rozwijaniu wyobraźni i lepszym poznaniu samych siebie. Łudzące jest myślenie, że nie potrzebujemy takich gadżetów – skąd możemy to wiedzieć, jeśli nigdy z nich nie korzystaliśmy?!

Zdrowie jest najważniejsze!

Trzeba jednak pamiętać, że powinniśmy sięgać po akcesoria erotyczne, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zarazem bezpieczne dla naszego ciała. Musimy wystrzegać się seks gadżetów, które wykonane zostały z porowatych materiałów, elementów trudnych do wyczyszczenia, takich jak sznurek lub żelu. Niewątpliwym atutem tego rodzaju gadżetów jest łatwość ich użytkowania, utrzymania w czystość. Jeśli jedna z tych trzech kwestii nie daje nam stu procentowej pewności to lepiej skorzystać z innej zabawki. Dużą zaletą zabawek erotycznych może być to, że ich wprowadzenie do naszej sypialni powoduje zdjęcie presji z naszego partnera. Często ukrywamy nasze fantazje seksualne, bojąc się reakcji drugiej połowy, a taki gadżet z miejsca dodaje nam pewności siebie. Niektóre z nich, jak na przykład lassa czy pierścienie na penisa pomagają osiągnąć i utrzymać erekcję. Wibratory, dilda czy pulsatory, pozwalają zaspokoić partnerkę w momencie, gdy już szczytowałeś, a kolejna erotyczna zabawa penetracyjna jest ponad Twoje siły.

Nie bój się partnera

Zdarzyć się może bowiem taka sytuacja, w której jeden z partnerów ma już kilka gadżetów erotycznych i nie wie jak na nie zareaguje jego druga połówka. Z pewnością Twój partner nie może zostać zaskoczonym tym co zobaczy. Musisz go na to przygotować i odpowiednio nastawić. Czasem wystarczy kilka gestów, aby domyślił się o co chodzi. Trzeba jednak bardzo uważać na to co się robi, ponieważ nasz nawet najmniejszy błąd może zepsuć romantyczny nastrój.

Jeśli okaże się, że partner jest osobą lubiącą takie zabawki, warto wybrać gadżet spełniający Wasze wspólne wymagania. Najlepiej przejrzeć cały asortyment sklepu erotycznego, bowiem często nie zdajemy sobie nawet sprawy ile zabawek erotycznych jest na rynku, a co za tym idzie otworzyć się nowe możliwości na łóżkowe igraszki. Również powierzenie naszemu partnerowi wyboru zabawki może dodać sporo pikanterii naszemu związkowi. Pamiętajcie, że gadżety erotyczne mogą pomóc Wam w odszukaniu nowych punktów przyjemności!

Więcej inspiracji znajduje się na stronie https://www.kinkywinky.pl/blog/poradnik/gadzety-erotyczne-dla-par.html