Nie jest tajemnicą, że mężczyźni zwracają uwagę na piękne kobiety. Typowym przykładem idealnej kobiety jest długonoga blondynka z obfitym biustem. Dokładnie taka jaką mamy przyjemność oglądać w kolorowych magazynach dla Pań. Jest to na szczęście tylko wizualny obiekt, którym można nacieszyć oczy. Włącza się męska wyobraźnia, po czym faceci schodzą na ziemie i to tyle.

W rzeczywistości wygląda to tak, że faceci nie zwracają uwagi na małą oponkę, nie za duży biust czy krzywe nogi. W realnym świecie te wszystkie rzeczy mają drugorzędne znaczenie. Dlatego cellulit na udach, który od miesięcy spędza Ci sen z powiek nie będzie przeszkodą żeby poznać fajnego faceta. Owszem musimy pamiętać, że zdarzają się faceci, którzy zwracają uwagę jedynie na wygląd kobiety, ale zapewniam, że tacy Panowie to wyjątek i nie można się po nich zbyt wiele spodziewać. Facet, który wybiera kobietę pod względem wyglądu nie może być dobrym partnerem i to na całe życie.

Na pierwszym spotkaniu mężczyźni zwracają uwagę na oczy, zapach, sposób poruszania, mówienia, osobowość. Kobieta dla nich musi mieć przede wszystkim to coś. Ważne są bodźce, które sprawiają, że facet nie zapomni o tobie przez cały dzień, a na twój widok jego serce zwariuje. Pamiętajmy, że każda z nas jest wyjątkowa, a idealny wygląd może być jedynie dodatkiem, a nie głównym składnikiem.