Wielu homoseksualistów nie zdaje sobie sprawy z zagrożeń jakie na nich czyhają – a szkoda – zwłaszcza w momencie, kiedy często zmieniają partnerów. Nie mówimy już tutaj o samym wirusie HIV – choć to z tą właśnie chorobą, najczęściej kojarzą się zachowania homoseksualne.

Niestety od wiek wieków społeczeństwo ma bardzo negatywne podejście do homoseksualistów, jednak czy zachowania homoseksualne są faktycznie nieszkodliwe – jak zapewniają sami zainteresowani?

Udowadniamy niestety, że się mylą. Obawiamy się, że mają bardzo małą wiedzę na temat medycznych konsekwencji seksu w stylu – homo.

Praktyki stosowane przez gejów…

1.Seks oralny – tego chyba tłumaczyć nie trzeba, występuje on praktycznie we wszystkich stosunkach (a w ponad połowie przypadków partnerzy połykają spermę). Sperma jednak, wcale nie jest tak zdrowa jak mogło by się wydawać – zawiera ona bowiem wiele drobnoustrojów przenoszonych we krwi. Więc upraszczając sprawę – łykając spermę, łykasz krew partnera, a wraz z nią wiele bakterii. Może dojść w ten sposób do zarażenia się zapaleniem wątroby typu A, bądź rzeżączką.

2.Seks odbytniczy – 90% homoseksualistów uprawia seks odbytniczy (zresztą nie tylko oni). Seks tego typu jest niebezpieczny. Najbardziej przyczynia się on do zakażenia wirusem wątroby typu B, wirusem HIV, syfilisem a także innymi chorobami przenoszonymi z krwią. To właśnie podczas seksu odbytniczego spotykają się ze sobą ślina i zarazki, fekalia odbiorcy, wszelkie zarazki czy infekcje, które znajdują się na penisie a także nasienie osoby, która umieszcza penisa w odbycie swojego partnera. Bez odpowiedniego przygotowania (lewatywy, oczyszczanie, środki ostrożności – najlepiej – prezerwatywa) – seks odbytniczy jest bardzo niebezpieczny!

3.Seks fekalny – w prawie 80% filmów gej porno partnerzy seksualni liżą swoje odbyty – przez co – z medycznego punktu widzenia oczywiście – połykają ogromne ilości bakterii kałowych. Organizm oczywiście potrafi się bronić przed zarazkami, które znajdują się w fekaliach, ale stykanie się z tymi zarazkami od kogoś innego – nie jest już takie… “okej”. Połykanie… ludzkich odpadów może się wiązać z zapaleniem wątroby typu A, pasożytami jelitowymi (zwanymi syndromem gejowskiego jelita), może również powodować opryszczkę, dur brzuszny, a także raka!