Kamasutra przedstawia wiele ciekawych pozycji; jedne sprawiają, że doznania mężczyzn są większe, inne, że to kobiety częściej, szybciej i intensywniej szczytują.

Wybraliśmy kilka pozycji – gdzie kobieta jest na górze – bo właśnie takie ułożenie ciała zapewnia najlepszą stymulację. Oczywiście nie zapominamy o mężczyznach – oni również będą zadowoleni podczas tych pozycji!

Sprawdźcie kilka pozycji, podczas których kobieta jest na górze, a jej doznania będą niesamowicie intensywne!

Jeździec na skałach – mężczyzna krzyżuje, bądź prostuje nogi przed sobą, odchyla się do tyłu i opiera na wyprostowanych rękach. Kobieta wchodzi na niego, oplata partnera udami w pasie i opuszcza się na niego…

Amazonka – to podobna pozycja do pierwszej, ale jest tu potrzebne krzesełko… Jeśli lubicie podczas miłosnych igraszek wychodzić z łóżka – ta pozycja będzie dla Was bardzo ciekawa. Mężczyzna wygodnie siada na krześle czy taborecie, a kobieta siada na niego, musi jednak dotykać stopami podłogi – by mogła balansować ciałem.

Zjeżdżalnia – kobieta leży płasko na partnerze ze złączonymi, mocno zaciśniętymi nogami. Wykonuje posuwiste ruchy, partner leży właściwie bez ruchu. Tu kobieta nadaje tempo!

Pająk – partner siada wygodnie na łóżku, opiera się z tyłu na rękach. Partnerka siada na niego, odchyla się mocno i również opiera się na rękach. Tu oboje mogą nadać tempo akcji.

Na kolanach – mężczyzna wygodnie rozsiada się na krześle, kanapie, bądź fotelu, kobieta siada na niego, ale zakłada swoje nogi na jego ramiona. Potrzebne są tu silne ręce mężczyzny, gdyż musi… pomóc partnerce w penetracji…

Supernova – na początku trzeba zaznaczyć, że to bardzo trudna pozycja dla mężczyzny – musi być on dość wygimnastykowany. Kładzie się na łóżku a głową zwisa z niego. Kobieta dosiada go od góry i decyduje o prędkości, głębokości, czułości…

W łuk – usiądźcie razem na brzegu łóżka. Mężczyzna niech wygodnie oprze się o poduszkę i spuści nogi z łóżka. Partnerka w tym czasie dosiada go, swoje kolana również opiera o poduszkę, wygina się najmocniej jak potrafi i opiera się rękoma o podłogę. To skomplikowana pozycja, ale potęguje doznania.

Źródło: pornoman.pl