Każdy człowiek bez względu na wiek czy płeć ma na swoim ciele miejsca, które wyjątkowo reagują na dotyk i pieszczoty. Kobiety posiadają, aż kilka stref erogennych jednak przeciętny człowiek wie zaledwie o jednej czy dwóch z nich. Wielu mężczyznom, a nawet i kobietom na myśl przychodzi jedynie łechtaczka. Oczywiście narząd ten jest jednym z najbardziej czułych na ciele kobiety. Ale takich miejsc jest o wiele więcej. Doskonałym tego przykładem jest kark, stopy lub wewnętrzna strona ud. Poznając dobrze strefy erogenne kobiety jej partner, może zaspokoić jej wszystkie potrzeby, a do tego doprowadzić ją zawsze do pełnej rozkoszy. Każda kobieta posiada oczywiście nieco inne upodobania, dlatego nie wszystkie Panie lubią te same pieszczoty. Wpływ na to mają właśnie strefy erogenne, które u każdej kobiety mogą być mniej lub bardziej wrażliwe na dotyk.

Główne strefy erogenne kobiet

To, że łechtaczka jest niezwykle uwrażliwiona, wie chyba każdy, dlatego to właśnie wibratory łechtaczkowe są jednymi z najczęściej kupowanych zabawek erotycznych. Służą one do samodzielnego zaspokajania się przez kobiety, a także mogą być wykorzystywane podczas seksu jako dodatkowy stymulator. Nie zawsze kobieta jest bowiem w stanie osiągnąć orgazm pochwowy. Wtedy z pomocą przychodzi wibrator, który stymuluje łechtaczkę, doprowadzając przy tym kobietę do prawdziwego orgazmu. Oczywiście taki gadżet może być także stosowany podczas gry wstępnej, gdzie służy do podkręcenia atmosfery w sypialni. Najbardziej znane strefy erogenne kobiety to zaraz obok łechtaczki bez wątpienia: szyja, kark, uda i brodawki piersiowe. Większość Pań cieszy się także na pieszczoty warg sromowych, płatków uszu lub brzucha i pośladków. Pobudzenie punktów erogennych wpływa na podniecenie kobiety, a także zwiększa jej odczucia i rozkosz. Stymulacja takich miejsc jest możliwa nie tylko poprzez stosowanie dotyku dłoni. Możliwe jest także całowanie ustami, lizanie językiem lub nawet stymulowanie penisem. Każda kobieta posiada swoją własną strefę erogenną, dlatego u każdej wrażliwe miejsca wyglądają nieco inaczej. Dla przykładu dla jednej Pani najczulszym punktem oprócz łechtaczki mogą być piersi i brodawki, a dla innej wargi sromowe lub uda.

 Pobudzanie stref erogennych

Poprzez stymulowanie konkretnych miejsc partner może doprowadzić swoją kobietę do ogromnej rozkoszy w krótkim czasie. W sex shopach dostępnych jest bardzo dużo gadżetów i zabawek erotycznych, które pozwalają jeszcze bardziej rozgrzać partnerkę. Są to na przykład wibratory łechtaczkowe, które występują w wielu różnych wariantach. Warto wypróbować kilka modeli w celu znalezienia najlepszego. W ofercie sklepów dostępne są także inne gadżety takie, jak chociażby pierścienie na penisa, które wibrują podczas stosunku. Dzięki temu możliwe jest stymulowanie kobiecej łechtaczki nawet w czasie seksu. Oprócz tego można także sięgnąć po różnego rodzaju masażery lub żele stymulujące. Można za ich pomocą pobudzać pozostałe strefy erogenne kobiety. Najważniejsze jest oczywiście by dokładnie poznać wszystkie najczulsze miejsca na ciele swojej partnerki.