Trochę zaskoczona, ale uśmiechnięta siadam na sofie koło nas i rozkładam szeroko nogi. Siadasz koło mnie, więc jedną nogę opieram na Twojej nodze … głowę opieram na Twoim ramieniu. Przymykam oczy i czuje Twoje usta na moich ustach. Nawet nie wiem kiedy zupełnie obca mi dziewczyna klęka między moimi nogami i zajmuje się moją cipka. Czuję jak twoje dłonie ściskają mocno moje wrażliwe i nabrzmiałe z podniecenia sutki. Podnieca mnie ta sytuacja … widzę w około nas pary zajmujące się sobą … widzę faceta który obserwując nas i robi sobie dobrze. Nie krępując się w ogóle zajmuje się sam sobą.

Gdy język dziewczyny zaczyna mnie bardziej podniecać odpychasz ją …

-Wystarczy wam dziwki. Ty mała odejdź, a Ty moja suko wypnij się na tej sofie a ja się tobą zajmę.

-Tak, proszę.

Mówię to błagalnym głosem, który nawet mnie zaskakuje. Te słowa znów przyciągają uwagę, a ludzie zaczynają nas obserwować. Klękam więc na sofie … piersi przyciskam do oparcia, głowa lekko zwisa. Tyłeczek pięknie wypinam w Twoją stronę. Chwilę czekam i nie wiem co się dzieje, bo słyszę koło siebie cała gamę dźwięków, ale nie Ciebie. Kątem oka dostrzegam, że bierzesz packę stajesz za mną i uderzasz nią o moje pośladki. Powtarzasz to wiele razy, za każdym razem mocniej, szybciej. Twoje uderzenia są nieprzewidywalne, odstępy nierówne. Przy każdym uderzeniu przez krótka chwile krzyczę z bólu po czym głośno powtarzam:

– dziękuje !

Czuję że tyłek robi się czerwony, a Ty uderzasz mocno w cipkę. Robisz to bez chwili wahania. Głośny krzyk z moich ust … po czym kolejny raz głośne

-dziękuje !

Rozglądam się i widzę dziwne spojrzenia ludzi. Widzę jak szepczą coś do siebie. Jedni skoncentrowani na nas zabawiają się ze sobą. Inni nie zwracają uwagi na zachowania ludzi, jednak świadomość tego, że ktoś mnie obserwuje podnieca mnie mocno. W tym momencie podchodzisz do mnie i wsadzasz mi packę w usta.

-zagryź mocno dziwko i ani się waż wypuścić z ust.

Stajesz za mną i wsuwasz kutasa w moją mokrą z podniecenia cipkę. Zaczynasz mnie ostro rżnąć…jak zwykłą szmatę.

Przygryzam pejcz i jęczę głośno, nie przejmuje się tym że koło nas jest cała masa ludzi. Spoglądam na nich… i widzę, że mi zazdroszczą. W pewnym momencie czuję mocne szarpnięcie za włosy … myślałam, że to Ty ale to ta dziewczyna która robiła mi minetę… zabiera pejcz, schyla się i całuje mnie namiętnie.

-Dwie suki w akcji – komentujesz to nie przerywając posuwania mnie.

Mała spogląda na Ciebie i prosi o pozwolenie na zabawę ze mną.

-Jasne, taka szmata jest tylko do tego stworzona..

Mała nie myśląc długo oparła stópkę o oparcie sofy tuż koło mnie, przysunęła się do mnie blisko aż przed oczami ukazała mi się jej piękna cipka. Szybko przekonałam się że Mała nie jest uległa dziewczyną, bo gdy pochłonęły mnie myśli wyrwał mnie z nich siarczysty policzek. Od razu wzięłam się za lizanie jej różowej cipeczki. Podgryzałam jej płatki, spijałam soki, wdzierałam się językiem w jej ciasną szparkę. Jednocześnie czułam w sobie Twojego kutasa. Mała była bardzo gadatliwa bo co chwilę powtarzała “Sprawnie ci to idzie suko, lizanie masz chyba we krwi. Potrzebny ci ostry trening bo bardzo rozwydrzona jesteś.” Jej słowa tylko wzbudzały moje podniecenie, które i tak już sięgało nieba.

W pewnej chwili nie wytrzymałam i doszłam. Orgazm był niesamowity, na chwilę znalazłam się w innym świecie. Odpłynęłam całkowicie przez co przestałam zajmować się Małą.

– No proszę! Pierwszy raz tutaj a nasza suka już doszła. Tylko nie słyszałem żeby jej ktoś na to pozwolił !

Twój głos ściągnął mnie na ziemie. Szybko poczułam na tyłku piekące razy. Palcat znów poszedł w ruch a moje pośladki aż płonęły z bólu. W między czasie Mała trzymając mnie za włosy patrzyłam mi prosto w oczy mówiąc swoje myśli “Taki trening jest dobry dla każdej suki. Taka cipa jak ty nie powinna dochodzić bez pozwolenia. W końcu ktoś ci tyłek złoi. Pośladki masz tak czerwone jak ta sofa” Ciągle się szyderczo śmiała. Pocałowała mnie i odeszła bez słowa. Ty zresztą też… skończyłeś mnie lać, chwilę czekałam na Ciebie po czym odwróciłam się sprawdzić, co się dzieje. Jedyne, co zobaczyłam, to że inna kobieta już się Tobą zajmowała, a w moją stronę zbliżało się dwóch postawnych facetów.

Nawigacja serii<< UKRYTE MARZENIA CZ.2UKRYTE MARZENIA CZ.4 >>