Zaskakuje mnie moja własna odpowiedź, ale przyszłam tu w konkretnym celu. Chciałam wreszcie przekonać się jak to jest, a nie tylko o tym myśleć.-Skoro już tutaj przyszłam to trzeba to wykorzystać.
Mówię z uśmiechem na ustach.-Więc może…chyba, że wolisz bzykać się patrząc na towarzystwo?-Wole tutaj… chcę na maxa wczuć się w tą sytuacje. Tylko, że powinieneś coś wiedzieć… nie lubię romantyzmu i delikatności, więc jeżeli uważasz że mnie poskromisz to bierz się do pracy.Tak , to od zawsze we mnie było. Chęć poddania się brutalnej sile. Chęć oddania się komuś, jego woli i jego zachciankom.Mówiąc do Ciebie uśmiecham się zalotnie, a z torebki wyjmuje packę.-Lubisz takie zabawy? Nie mam nic przeciwko dziwko – uśmiechasz się i bierzesz ode mnie packę.
-Cieszę się że się rozumiemy. To może masz ochotę na mały striptiz ?
W końcu jestem tutaj pierwszy i ostatni raz. Jedyny raz kiedy pozwalam sobie na bycie sobą. Kiedy mam odwagę zrealizować swoje fantazje.
Pociągasz mnie za sobą…kierujemy się na jedyną wolną sofę…siadasz wygodnie…
– Tańcz suko.
Środek pokoju jest wolny, więc staje tam, rozglądam się. W około pary pieprzące się na wszystkie możliwe sposoby. Co chwilę ktoś podchodzi do innego partnera i zabawa zaczyna się na nowo.

Ale miałam tańczyć, więc koncentruje się na tym. Dekolcik w bluzce mam spory prawie do pępka, więc tańczę podkreślając piękno swoich piersi. Top w kolorze śliwki podkreśla moje szare oczy.
Powoli zdejmuję bluzeczkę, najpierw pokazując brzuszek, kolczyk w pępku- taki mały nietoperz, potem kawałeczek piersi … potem całą, aż w końcu ściągam ją całkowicie. Nie mam stanika jedynie naklejki na sutki. Widzę że oczy niektórych facetów skierowane są na mnie … podnieca mnie to i zachęca. Bawię się włosami … rozpuszczam je całkowicie. Oplatają moją twarz, trochę zasłaniają piersi. Mam długie lekko kręcone blond włosy sięgające sporo za ramiona. Czarna lateksowa mini jest bardzo obcisła … schylam się kusząco błądząc dłońmi po nogach, robiąc to odsłaniam wszystko, co mam pod spódniczką. Jest tak krótka, że nic nie ukrywa, powoli rozpinam zameczek i zdejmuje moją mini… rzucam ją w przypadkowego faceta.Kątem oka widzę że ściągasz koszulkę. Podchodzi do Ciebie kobieta. Patrzy na mnie, ale klęka przed Tobą i ściąga Twoje spodnie i bokserki. Bierze do ust Twojego kutasa, ale tylko na moment. Potem bawi się nim ręką … drażni go językiem. Wodzi po całej jego długości, bawi się czubeczkiem. Strasznie podnieca mnie ten widok. Nie mogę oderwać od was wzroku. Ale po chwili odpychasz ją od siebie i koncentrujesz swoją uwagę tylko na mnie.Podchodzę do stojącej koło Ciebie kobiety i masuje jej piersi. Stajemy tak żebyś mógł na nas patrzeć. Gryzę jej sutki … dotykam jej ciała. Całujemy się namiętnie i chwilę zabawiamy. Podchodzisz do nas łapiesz mnie za włosy…
-Wystarczy dziwko teraz kolej na prawdziwą zabawę. Klękaj i ssij !
Ludzie blisko nas na chwilę przerwali swoje zajęcie słysząc jak się do mnie zwracasz … zaciekawiło ich jak zareaguje. Rozglądam się i widzę zdziwione spojrzenia. Podchodzę do Ciebie powoli, ale zdecydowanie. Klękam przed Tobą, patrzę w Twoje oczy i mówię, sama nie wiem czemu jedno krótkie zdanie:
-Zmuś mnie.
Łapiesz mnie za włosy, szarpiesz w swoją stronę.
-Ty dziwko, masz wykonywać wszystkie moje polecenia, a teraz przestań pyskować tylko ssij kutasa szmato.
-Jak sobie życzysz.
Otwieram usteczka i biorę Twojego kutasa do ust, ssę go mocno i szybko jednocześnie czuje na sobie spojrzenia innych ludzi. Sama nie wiem czemu, ale podnieca mnie świadomość, że inni się na mnie patrzą, że koncentrują swoją uwagę na mnie.
– O tak patrzcie jak ssie prawdziwa suka !- krzyczysz do reszty zgromadzonych koło nas ludzi.
Mrrr … podniecasz mnie takim zachowaniem.  Liżę Twojego kutasa… całego od góry do dołu, sam jego czubeczek. Biorę do ust jądra raz jedno raz drugie. Słyszę jak stękasz i czuję jak dociskasz mnie mocno do swojego chuja. Więc biorę go znowu do buzi i ssę mocno i namiętnie, biorę go całego, jednocześnie drażnię go języczkiem. Czuje na plechach czyjeś dłonie, słyszę oddech kogoś obok … słyszę jęki pary koło nas …czuję jak dłonie błądzące po moich plecach kierują się w stronę moich intymnych części ciała.
Nagle słyszę Twój głos – wystarczy wstań.
Wołasz tą sukę, która Ci ssała wcześniej..
Znowu Twój głos skierowany do mnie
-Usiądź, a ta dziwka zrobi Ci dobrze..

Nawigacja serii<< UKRYTE MARZENIA CZ.1UKRYTE MARZENIA CZ.3 >>