Tej nocy Jena była sama. Siedziała skulona w swoim pokoju. Jej nagie ciało spowijał nadal zapach Martina. Ale jego już przy niej nie było. Mogła jedynie wspominać ich ostatnią orgię. Wszystkie zbliżenia, jakie między zaistniały, były niesamowicie gwałtowne.
– Za jego ciało dałabym się sponiewierać – pomyślała Jenna – co on w sobie takiego ma, że na samą myśl o nim aż robi mi się mokro.
Rzewne rozmyślania przerwało otwarcie drzwi. Do pokoju weszła Nikola, młodsza siostra Jenny.
– Czemu tak siedzisz jak ta mokra flądra? – zapytała ironicznie Nikola
– Wyjdź stad! – krzyknęła Jenna z widoczną na twarzy nerwowością.
– Ej, o co ci chodzi? Wróciłam z imprezy. Ale był czad. Chcesz, to ci opowiem, jak się zabawiałam z tym nowym z mojej szkoły – z wesołością powiedziała Nikola.
– W dupie to mam. Nie chcę słuchać, jak się puszczasz na prawo i lewo. Wynoś się stąd. Wypierdalaj! Nie rozumiesz matole! – Jenna była bardzo wzburzona.
Drzwi trzasnęły z wielkim hukiem. W pokoju zapanowała cisza przerywana jedynie tykaniem zegara.
– Głupia szmata – powiedziała Jenna sama do siebie, po czym dodała – nienawidzę jej za wszystko. Za jej idealne ciało, za cycki w rozmiarze D, za stojące sutki, za marne owłosienie łonowe i za twarz. To nie jest moja siostra. Starzy chyba ją adoptowali. Ale najbardziej nie chcę jej znać za to, że Martin i ona pieprzyli się w tym domu. W moim domu. Ten widok będzie mnie prześladował latami.
W tej chwili Jenna otworzyła laptopa, na którym nagrany był film i to nagranie powodowało w niej ciągłą frustrację.
– No dalej kurwa, obejrzę to jeszcze raz, aż przestanie to na mnie robić wrażenie – dodała Jenna i nacisnęła play.
Film zaczynał się całkiem zwyczajnie. Wystrój pokoju nie wskazywał na to, co miało się wydarzyć za chwilę. Nagle pojawia się Nikola ubrana w skąpy strój. Stringi z cienkich tasiemek wrzynały się w jej zgrabne pośladki, a biust niesamowitych rozmiarów owity był jedynie cienką przepaską. Wprowadziła Martina z zawiązanymi oczami i posadziła na łóżku. Zerwała jednym ruchem jego koszulkę i ściągnęła spodnie razem z bokserkami, po czym usiadła na nim okrakiem. Zaczęła lizać jego tors po czym zabrała się do obciągania pały…
– Ja pierdolę! Chyba jednak nie zdzierżę tego widoku po raz kolejny! – Jenna była na skraju wytrzymałości, mimo to, film nie pozwalał oderwać od siebie wzroku. – no może jeszcze tylko kawałek – ponownie nacisnęła play.
Nikola ciągnęła tylko chwilę, po czym zdjęła zamaszystym ruchem opaskę z oczu Martina. Na jego twarzy rysowało się tak wielkie podniecenie jak na jego członku, który stał od paru minut w niezmienionym stanie. Nastolatka zaczęła przed nim erotyczny taniec. Wiła się jak wąż, wyginała i prężyła jak tygrys, czym wzbudzała niewypowiedziany zachwyt chłopaka. Sytuacja trwała dobrych kilka minut. Gdy Nikola wskoczyła znowu na łóżko, Martin zaczął zdejmować z niej odzienie, mimo że wiele tego nie było. Gdy zaczął schodzić w dolne partie, Jenna znowu zastopowała film.
– Dziś już chyba dam sobie spokój z tym badziewiem. To za dużo wrażeń, jak na jeden dzień. Jak dobrze, że mam przyjaciółkę, która pokazała mi to gówno. Jaką ja byłam idiotką! – mnóstwo gniewnych myśli targało dziewczyną – jeszcze mnie popamięta ta mała dziwka! – żądza zemsty zawładnęła umysłem Jenny.
W tej chwili Nikola już nie była siostrą, była rywalką. Była tą, której się nie wybacza i której się nie szanuje. Jenna już wiedziała, że ich dalsze losy nie będą kolorowe. Z ta myślą zasnęła. Była to doskonała chwila ukojenia dla skołatanych nerwów. Jednak poranek nie przyniósł nic dobrego…