Zacznijmy artykuł od wyjaśnienia czym tak właściwie jest cuckold? Ci, którzy oglądają filmy porno zapewne nie raz zetknęli się z takim określeniem. Dla tych, którzy nie wiedzą – pędzimy z wyjaśnieniem.

Cuckold to zjawisko kiedy mężczyzna (rogacz – po prostu…) pozwala swojej partnerce, dziewczynie czy nawet żonie zdradzać go z innym mężczyzną. To taki rodzaj kontrolowanej zdrady – ponieważ partner może oglądać seks swojej partnerki – w formie fotorelakcji, kamerek a nawet siedząc obok łóżka, na którym partnerka właśnie… pieprzy się z innym mężczyzną.

Cuckold to rodzaj fetyszu – oboje partnerów podnieca się tym, że jeden z nich ma przyzwolenie na zdradę. Czasami bywa tak, że mężczyźni podniecają się kiedy inni pożądliwie patrzą na jego partnerkę – w tym momencie warto porozmawiać ze sobą i może… wprowadzić pewne zmiany do swojej alkowy?

Erotyczne opowiadania cuckold.

Opowiadania erotyczne są dziś łatwo dostępne, można je znaleźć na stronach dla dorosłych i czytać całkowicie za darmo. Opowiadania jednak nie są nowością, przecież istniały już dawno temu – można było kupić je w kiosku czy sklepiku – „świerszczyki” poza zdjęciami erotycznymi na stronach gazet były pisane właśnie opowiadania o zabarwieniu erotycznym. To jednak były dawne czasy, o seksie nie mówiło się tak jak dziś. Podobnie jak świat, podobnie jak poglądy, opowiadania erotyczne również uległy zmianie. Są bardziej pikantne, bogatsze w najdrobniejsze szczegóły. Powstają opowiadania delikatne, opowiadania BDSM, opowiadania cuckold, opowiadania o seksie grupowym… – każdy czytelnik znajdzie lekturę dla siebie, która w pełni go zadowoli i na maksa rozpali jego zmysły.

Na naszej stronie znajdziecie mnóstwo opowiadań erotycznych, które na pewno zrobią na was wrażenie. Jeśli jeszcze nie próbowaliście czytać opowiadań ero to koniecznie musicie spróbować! Poznajcie zupełnie inny rodzaj „podniety”, zaczerpnijcie inspiracji, rozpalcie swoje zmysły…