Chyba większość Panów zastanawiała się, marzyła bądź fantazjowała o seksie z nastolatką (oczywiście tym legalnym, powyżej 15 roku życia!). Co w tym takiego… cudownego, innego? Ciało nastolatki, jędrne, delikatne, jej czystość, brak doświadczenia – zazwyczaj te elementy sprawiają, że seks z nastolatką jest tak bardzo pożądany. Czego jednak można się spodziewać po seksie z nastolatką? – no oby nie prokuratora 😉 Na pewno… „inności”, delikatności, niepewności. Pytanie nasuwa się więc jeszcze jedno – dlaczego nastolatki chcą starszych kochanków?

Nastolatka i jej starszy kochanek?

Związek (jak to się pięknie określa) nastolatki ze starszym mężczyzną wciąż wzbudza spore kontrowersje – zwłaszcza u rodziców dziewczyny…

Niestety. „Ona daje mu dupy za kasę”, „znalazł sobie młodą cizię, utrzymankę, o czym on z nią rozmawia!?” – tak wygląda opinia społeczeństwa na temat związku nastolatki ze starszym. W artykule tym jednak wcale nie chcemy rozmawiać o ich miłości, wspólnych zainteresowaniach czy wspólnej nauce… – Haha!

Chcemy rozmawiać o ich… bzykaniu.

Powiedzmy więc sobie jasno – jakie mają plusy (bądź minusy) z tego, że lądują ze sobą w łóżku, mimo znacznej różnicy wieku?

Plusy dla niej:

-doświadczony, starszy facet wiele jej może nauczyć. Zrobi to powoli i bezboleśnie. Nie będzie natarczywy jak niejeden napalony nastolatek, któremu w głowie tylko bzykanie.

-stały, starszy kochanek to wkroczenie w dorosłość, oderwanie się od rodziców, próba… usamodzielnienia się.

-seks z facetem, który „wie co robi” będzie udany za każdym razem.

Plusy dla niego:

-wiadomo, jak każdy facet, który zaliczy dużo młodszą od siebie dziewczynę czuje się jak Pan całego świata, zdobywca. Podnosi to jego ego.

-seks z nastolatką to spora odmiana, czy to od seksu z żoną – jedną kobietą od kilku lat, czy to z partnerką w swoim wieku – doświadczoną na podobnym poziomie co mężczyzna.

-mimo braku doświadczenia, seks z nastolatką może przynieść wiele korzyści – można się podczas niego sporo nauczyć!