Czy powiększenie członka jest możliwe? Okazuje się, że tak i poza ćwiczeniami i operacją jest na to kilka sposobów. W tym artykule opisujemy działanie kremów i tabletek.

Kompleksy na temat wielkości członka to temat, który dotyka niemal połowę populacji mężczyzn. Najczęściej problem ten odczuwają młodzi panowie, niepewni swojej męskości, czy umiejętności seksualnych. Badania przeprowadzone wśród Europejczyków określają średnią długość penisa we wzwodzie na 14 -16 centymetrów i 12 – 13 centymetrów w obwodzie (dane za Prof. Zbigniewem Lwem-Starowiczem). Zatem kompleksy te, w większości przypadków, mają charakter stricte psychologiczny. Istnieje jednak duża liczba rozwiązań, które są w stanie poprawić samopoczucie i zwiększyć rozmiary penisa.

Sposoby powiększania penisa

Wśród najbardziej popularnych i najskuteczniejszych sposobów na powiększenie penisa znajdują się kremy i tabletki. Te rekomendowane przez lekarzy seksuologów mają z reguły jeden wspólny mianownik – naturalny skład. Polecane są środki o bogatej zawartości ziół, witamin i minerałów, które zostały wcześniej przebadane pod kątem ich działania. Skład jak i skuteczność środków powiększających członka zostały opisane w artykule dostępnym tutaj: https://www.secretive.pl/blog/21_sklad-tabletek-na-powiekszenie-penisa.html. Zachęcam do jego lektury.

Krem na powiększenie penisa

Na rynku istnieje wiele środków przekonujących o swoich właściwościach zwiększania długości i obwodu penisa. Jednym z najbardziej skutecznych jest krem na powiększenie penisa. Nowy wymiar erotycznych doznań możliwy jest dzięki zastosowaniu naturalnych substancji, takich jak wyciąg z miłorzębu japońskiego, aloes, czy też ekstrakt z kozieradki. Krem powiększający penisa stymuluje ukrwienie członka, wspiera procesy regeneracji komórek, a co za tym idzie, również ich wzrost. Łatwy i przyjemny sposób stosowania sprawia, że krem na powiększenie penisa jest najchętniej wybieraną substancją o podobnym działaniu, ze wszystkich dostępnych na rynku. To właśnie na ten środek decydują się gwiazdy filmów dla dorosłych, gdyż powoduje wzrost parametrów członka nawet o kilka centymetrów!

Tabletki na powiększenie penisa

Alternatywą dla osób, którym maść na powiększenie penisa nie wystarcza, są tabletki. Ich skład jest podobny, a i działanie nie odbiega za bardzo od kremu. Jedyną znaczącą różnicą jest sposób przyjmowania tabletek. Tu należy także pamiętać o regularności, która zapewnia najlepsze rezultaty. Tabletki na powiększenie penisa umożliwiają zwiększenie wymiarów członka, o 8 cm w długości i aż 4 cm w obwodzie, dodatkowo zapewniają wzrost samego żołędzia, co zwiększa doznania partnerki. Substancje czynne, znajdujące się w tabletkach, wpływają na uwalnianie tlenku azotu, który niezbędny jest do pobudzenia krążenia i dodatkowego dotlenienia tkanek penisa. Wzmocnione i rozszerzone średnice naczyń krwionośnych pobudzają organ do wzrostu. Zwiększenie produkcji testosteronu, także nie pozostaje w tym temacie bez znaczenia, a panowie, dzięki temu czują się ze sobą znacznie lepiej!

Bez względu na wybrany rodzaj substancji powiększającej penisa, znaczący jest skład, który opiera się o substancje pochodzenia roślinnego. Tak tabletki, jak i maść na powiększenie penisa pozytywnie wpływają na kondycję fizyczną i ogólne samopoczucie.

Kremy jak i tabletki na powiększenie penisa, dostępne są w stałej sprzedaży w sexshopie internetowym SECRETIVE.PL pod adresem https://www.secretive.pl/powiekszanie-penisa/kremy/